всі категорії

гранулятор

Головна>продукти>гранулятор

1
Заводська ціна 2021 GLX-15 Автоматичний роликовий ущільнювач Гранулятор Стандарт GMP для сухого гранулювання Унікальна пневматична система вібраційного просіювання

Заводська ціна 2021 GLX-15 Автоматичний роликовий ущільнювач Гранулятор Стандарт GMP для сухого гранулювання Унікальна пневматична система вібраційного просіювання


опис

Використання

Універсальний повністю автоматичний гранулятор GLX-15 є найсучаснішим саморобним гранулятором у світі, який розроблений і розроблений на основі концепцій GMP та характеристик китайських патентованих ліків та біохімічних ліків. Він широко використовується для гранулювання в таких галузях, як фармацевтика, харчова та хімічна інженерія, що особливо застосовно для гранулювання матеріалів, схильних до розкладання та неефективного або агломерованого при контакті з вологою та спекою. Зерно, яке він виробляє, безпосередньо використовується для пакетів з гранулами, таблеток і наповнених капсул.

особливість

1. Автоматична подача повітряного потоку під негативним тиском дозволяє транспортувати порошок усередину закритого трубопроводу, що зупиняє політ пилу.

2. Зворотне обертання постійного крутного моменту Німецький двогвинтовий сервомотор забезпечує високу ефективність і точність подачі, що забезпечує якість листів.

3. Високоточний пневматично керований ексцентриковий ролик регулює розмір товщини листа, що забезпечує паралельність ходу двох пресуючих коліс і дозволяє рівномірно вирівнювати товщину та твердість листа.

4. Ефект W-типу вигнутих поверхневих зерен - режим упорядкування відмінний, а дрібного порошку менше.

5. Дрібний порошок вібраційного просівного пристрою безпосередньо відсмоктується вакуумом, а кількість готового дрібного порошку контролюється на 5% нижче.

6. Загальна конструкція, яка легко знімається, займає всього 20 хвилин, полегшує очищення та робить очищення легко прийнятним

7. Перед завершенням роботи повітряний насос негативного тиску, що налаштовується самостійно, попередньо очищає робочу камеру машини та відсмоктує залишки лікарських порошків у відро для матеріалів, зарядний барабан, периферію пресувального колеса, цільне зерно та просіювання.

8. Високоякісна конфігурація ПЛК і 10-дюймовий сенсорний екран точно керує подачею, тиском, моментом зусилля, швидкістю, формулою, товщиною листа, кількістю порошку та просіюванням тощо, а також запускатиме відображення даних, а також може завантажувати сервер або роздруковувати від IDS.

9. Гвинтовий режим годування має синтезовані переваги вертикальної та плоскої годівлі та в той же час ухиляється від недоліків вертикальної та плоскої годування.

10. Унікальна пневматична вібраційна система фільтрації може координувати клапан зірчастого типу, щоб продовжувати вивантаження матеріалів і переробку тонкого порошку. Він може контролювати швидкість тонкого порошку готової продукції нижче 5%.

11. Поворотний електричний шафа компактний за конструкцією. Користувачеві легко підтримувати його.

12. Повністю закрита коробка для виготовлення гранул може координувати радіальні вгору і вниз пресувальні шківи та осьовий простір, тому він може відповідати всім вимогам для пресування різних видів порошкових таблеток. Він складається з грохота W-типу, шківа, що організовує гранули, хвильового типу. Таким чином, гранули добре організовані, з меншою кількістю тонкого порошку.

13. Він може автоматично піднімати живильник для координації зірчастого типу та гвинтового стрижня, щоб продовжити подачу матеріалів на пресовий шків, щоб дорівнювати товщині та твердості таблеток.3. Гвинтовий режим годівлі синтезував переваги вертикальної та плоскої годівлі та в той же час уникав недоліків вертикальної та плоскої годування.

14. Унікальна пневматична вібраційна система фільтрації може координувати клапан зірчастого типу, щоб продовжувати вивантаження матеріалів і переробку тонкого порошку. Він може контролювати швидкість тонкого порошку готової продукції нижче 5%.

15. Поворотний електричний шафа компактний за конструкцією. Користувачеві легко підтримувати його.

16. Повністю закрита коробка для виготовлення гранул може координувати радіальні вгору і вниз пресувальні шківи та осьовий простір, тому він може відповідати всім вимогам для пресування різних видів порошкових таблеток. Він складається з грохота W-типу, шківа, що організовує гранули, хвильового типу. Таким чином, гранули добре організовані, з меншою кількістю тонкого порошку.

17. Він може автоматично піднімати живильник для координації зірчастого типу та гвинтового стрижня, щоб продовжити подачу матеріалів на пресовий шків, щоб дорівнювати товщині та твердості таблеток.

додаток

2

Деталі машини Упаковка

Деталь машини

3
4

6


специфікації
модель        GLX-15

Ємність таблетки        

кг / год3 ~ 15
Грануючі потужностікг / год3 ~ 10
Швидкість обертання прищіпного роликаоб / хв3 ~ 15
Швидкість обертання прищіпного роликаоб / хв20 ~ 200
Швидкість обертання випрямленняоб / хв5 ~ 70
Специфікація зернаΦ/ мм10~80 / 2~0.18
Прижимний валикKN        730
Тиск повітряного джерелаМПа        0.4 ~ 0.7
витрата повітрям³ / хв/
Основна потужність машиниKw8
Сила допоміжної машиниKw0.75
Вага основної машиниKg800
Загальна габаритаД х Ш х В мм1000 x 1000 x 1600


ЗАПИТ