всі категорії

гранулятор

Головна>продукти>гранулятор

1
Виробник заводу GLX-150 Автоматичний роликовий ущільнювач сухий гранулятор GMP стандартне сито різного розміру

Виробник заводу GLX-150 Автоматичний роликовий ущільнювач сухий гранулятор GMP стандартне сито різного розміру


опис

Використання

Автоматичний роликовий ущільнювач GLX-150C є найсучаснішим саморобним у світі, який розроблений і розроблений на основі концепцій GMP та характеристик китайських патентованих і біохімічних ліків. Він широко використовується для гранулювання в таких галузях, як фармацевтична, харчова та хімічна інженерія, що особливо застосовно для гранулювання матеріалів, вразливих до розкладання та неефективного чи агломерованого при контакті з вологою та спекою. Зерно, яке він виробляє, безпосередньо використовується для пакетів з гранулами, таблеток і наповнених капсул.

додаток

Роликовий ущільнювач широко застосовується для гранулювання в таких галузях, як фармацевтична, харчова та хімічна промисловість

особливість

1. Автоматична подача повітряного потоку під негативним тиском дозволяє транспортувати порошок усередину закритого трубопроводу, що зупиняє політ пилу.

2. Зворотне обертання постійного крутного моменту Німецький двогвинтовий сервомотор забезпечує високу ефективність і точність подачі, що забезпечує якість листів.

3. Високоточний пневматично керований ексцентриковий ролик регулює розмір товщини листа, що забезпечує паралельність ходу двох пресуючих коліс і дозволяє рівномірно вирівнювати товщину та твердість листа.

4. Ефект W-типу вигнутих поверхневих зерен - режим упорядкування відмінний, а дрібного порошку менше.

5. Дрібний порошок вібраційного просівного пристрою безпосередньо відсмоктується вакуумом, а кількість готового дрібного порошку контролюється на 5% нижче.

6. Загальна конструкція, яка легко знімається, займає всього 20 хвилин, полегшує очищення та робить очищення легко прийнятним

7. Перед завершенням роботи повітряний насос негативного тиску, що налаштовується самостійно, попередньо очищає робочу камеру машини та відсмоктує залишки лікарських порошків у відро для матеріалів, зарядний барабан, периферію пресувального колеса, цільне зерно та просіювання.

8. Високоякісна конфігурація ПЛК і 10-дюймовий сенсорний екран точно керує подачею, тиском, моментом зусилля, швидкістю, формулою, товщиною листа, кількістю порошку та просіюванням тощо, а також запускатиме відображення даних, а також може завантажувати сервер або роздруковувати від IDS.

9. Гвинтовий режим годування має синтезовані переваги вертикальної та плоскої годівлі та в той же час ухиляється від недоліків вертикальної та плоскої годування.

10. Унікальна пневматична вібраційна система фільтрації може координувати клапан зірчастого типу, щоб продовжувати вивантаження матеріалів і переробку тонкого порошку. Він може контролювати швидкість тонкого порошку готової продукції нижче 5%.

11. Поворотний електричний шафа компактний за конструкцією. Користувачеві легко підтримувати його.

12. Повністю закрита коробка для виготовлення гранул може координувати радіальні вгору і вниз пресувальні шківи та осьовий простір, тому він може відповідати всім вимогам для пресування різних видів порошкових таблеток. Він складається з грохота W-типу, шківа, що організовує гранули, хвильового типу. Таким чином, гранули добре організовані, з меншою кількістю тонкого порошку.

13. Він може автоматично піднімати живильник для координації зірчастого типу та гвинтового стрижня, щоб продовжити подачу матеріалів на пресовий шків, щоб дорівнювати товщині та твердості таблеток.3. Гвинтовий режим годівлі синтезував переваги вертикальної та плоскої годівлі та в той же час уникав недоліків вертикальної та плоскої годування.

14. Унікальна пневматична вібраційна система фільтрації може координувати клапан зірчастого типу, щоб продовжувати вивантаження матеріалів і переробку тонкого порошку. Він може контролювати швидкість тонкого порошку готової продукції нижче 5%.

15. Поворотний електричний шафа компактний за конструкцією. Користувачеві легко підтримувати його.

16. Повністю закрита коробка для виготовлення гранул може координувати радіальні вгору і вниз пресувальні шківи та осьовий простір, тому він може відповідати всім вимогам для пресування різних видів порошкових таблеток. Він складається з грохота W-типу, шківа, що організовує гранули, хвильового типу. Таким чином, гранули добре організовані, з меншою кількістю тонкого порошку.

17. Він може автоматично піднімати живильник для координації зірчастого типу та гвинтового стрижня, щоб продовжити подачу матеріалів на пресовий шків, щоб дорівнювати товщині та твердості таблеток.

4
5


специфікації
пункт        GLX-150
Ємність таблетки         Кг / год
Ємність для гранулюванняКг / год        
Швидкість обертання прищіпного роликаоб / хв        3 ~ 30
Швидкість обертання прищіпного роликаоб / хв20 ~ 160
Швидкість обертання випрямленняоб / хв5 ~ 110
Специфікація зернаΦмм10 ~ 80 / 2 ~ 0.18
Прижимний валикKN        330
Тиск повітряного джерелаМПа0.4 ~ 0.7
витрата повітрям³ / хв        0.36
Основна потужність машини        KW14
Сила допоміжної машиниKW3.5
Вага основної машиниKg2000
Габаритні розміри (Д х Ш х В)m1.45 x 0.85 x 2.4ЗАПИТ